Navigácia

Obsah

Doprava

 

Dopravné autobusové spojenie do cieľových staníc: 

smer Bratislava:                                                                    
 

x

a

x

x

x

b

 xf

x

a

xf

xf

x

a

xf

Bratislava, AS   4:30   6:35 7:29 9:05   12:28 12:36 14:07 15:13 16:25 16:47 18:32
Bratislava,Bajkal.  4:30 4:30 5:25 6:35 7:29 9:05   12:28 12:36 14:07 15:13 16:25 16:47 18:32
Senec    4:30 4:30 5:25 6:35 7:29 9:05 10:50 12:28 12:36 14:07 15:13 16:25 16:47 18:32
Boldog  4:30 4:30 5:25 6:35  7:29 9:05 10:50 12:28 12:36 14:07 15:13 16:25 16:47 18:32
Réca  4:30 4:30 5:25 6:35  7:29 9:05 10:50 12:28 12:36 14:07 15:13 16:25 16:47 18:32
Veľký Grob  4:30 4:30 5:25 6:35 7:29 9:05 10:50 12:28 12:36 14:07 15:13 16:25 16:47 18:32
osada Tárnok  4:30 4:30 5:25 6:35    9:05 10:50 12:28 12:36 14:07 15:13 16:25 16:47 18:32
                                                 
smer Galanta                                                        
 

xf

ax 

 c  

 xf 

 c 

 b

xf 

xf  

xf 

 x 

 a 

 

xf

Nový Dvor 6:25 7:25 7:30 7:50 8:45 9:15 11:37 12:25 14:07 15:41 16:36 17:41 18:43   20:38
Sládkovičovo 6:25 7:25 7:30 7:50 8:45 9:15 11:37 12:25 14:07 15:41 16:36 17:41 18:43 19:14 20:38
Galanta 6:25  7:25     8:45 9:15 11:37 12:35 14:07 15:41 16:36 17:41 18:43 19:14 20:38
Šaľa                 14:07         19:14  
                
smer Trnava                                                                                   
 

x

x

6h

N

c

xw

x    x

c      a 

x

    x

m

ah

 

Trnava    4:29       6:55 7:00 7:55 11:0512:29 13:2015:10      16:45 17:20 18:30 20:35
Cífer, žel.stan.  4:29 5:35 6:35         11:05 13:2015:10  15:25          
Cífer, nám.   4:29 5:35 6:35       7:55 11:0512:29 13:2015:10 15:25         20:35
Pác  4:29 5:35 6:35       7:55 11:0512:29 13:2015:10 15:25         20:35
Voderady  4:29 5:35 6:35   6:55 7:00 7:55 11:0512:29 13:2015:10 15:25 16:15 16:45 17:20 18:30 20:35
Pavlice  4:29 5:35 6:35 6:40 6:55 7:00 7:55 11:0512:29 13:2015:10 15:25 16:15 16:45 17:20 18:30 20:35
                                                           
smer žel. stanica                                     
 

x

 

x

 x 

x       x 

x     

 
P. Úľany, žel. stanica             4:15   5:25 6:30 7:25 12:10 13:10 14:45 15:45 17:00
P. Úľany, Lúčny dvor     5:25  6:30 7:25 12:10 13:10 14:45    
                                                   
Vlakové spojenie:
smer Bratislava    
4:25 4:48 5:37  5:34  6:42  7:35  8:18  11:20  12:38  14:43  15:37  16:42  17:34  18:59  21:04
smer Galanta     
5:11  7:14   8:10  11:20  13:13  14:20  15:16  16:05  17:14  18:06  19:17  20:41  21:43